Project Description

Loading...

25-lecie SKNZ

Obchody 25-lecia Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie realizowane były w ramach konkursu na Grant Rektora AGH 2017 roku.  W dniach 23-25 listopada 2017 roku odbyła się konferencja naukowa oraz wydarzenia towarzyszące. 

Akcentem rozpoczynającym dzień pierwszy było powitanie wszystkich zebranych Uczestników Konferencji, a następnie jej uroczyste otwarcie. W przeciągu całego dnia mieliśmy przyjemność usłyszeć prezentacje referatów uczestników, wśród których znaleźli się między innymi koliści. Stanowiło to dla nas szansę aby poszerzyć własną wiedzę, zasięgnąć informacji na tematy, które nas interesują, mieliśmy również możliwość zadać pytania czy nawet wdać się w krótką dyskusję z referującymi. Warto dodać iż wielkie wrażenie na uczestnikach wydarzenia wywarła prezentacja Laboratorium Inżynierii Produkcji i Analizy Sensorycznej, stworzone właśnie z inicjatywy naszego koło. To jednak nie koniec wrażeń na ten dzień. Uświetnieniem wszystkich obrad była impreza ,,Rozkręcamy Was, czyli studencka impreza 25-lecia SKNZ’’. Po jakże owocnym, a zarazem drobinę męczącym dniu nikomu nie zabrakło sił aby wspólnie spędzić jeszcze więcej czas i pobawić się przy muzyce zespołu  Buskers Band Kraków, którego inicjatorem jest kolista Mateusz Mizio.

Drugi dzień konferencji, a uczestników jeszcze więcej niż dnia poprzedniego. Nic dziwnego, dzień był naprawdę bogaty w wykłady i to wszystko za sprawą Alumnów, Przyjaciół oraz Zarządu SKNZ. Wśród zaproszonych gości, mieliśmy przyjemność usłyszeć wykłady alumnów: Michała Barcika, który zaprezentował ,,Duża firma-czyli z czym to się je’’ (Maspex), Konrad Drabik, ,, Alchemia XXI wieku oraz inne modne terminy czyli jak i po co IT paruje w chmury, czy wydając więcej można oszczędzać’’ oraz Andrzej Kuśmierczyk, który przedstawił ,,Z SKNZ na świt-czyli jak wykorzystać globalne szanse rozwoju biznesowego’’. Podczas obrad wystąpili również Kamil Szemik, Konrad Marszalik, Magdalena Lukas oraz przedstawiciele takich firm jak State Street. Ponadto wystąpili nasi koliści: Tomasz Zmarzły, Jakub Liszcz oraz Katarzyna Styk. Ciekawym punktem drugiego dnia konferencji była prezentacja możliwości i funkcjonalności tworzonego Laboratorium Nowoczesnego Zarządzania Jakością ,,Lean Lab’’ oraz wernisaż wystawy pt. ,,Przeszłość dla przyszłości’’, który nadał konferencji wyjątkowo artystyczny charakter. Drugi dzień konferencji jeszcze bardziej uświetnił uroczysty bankiet. W sali wybrzmiewały liczne rozmowy oraz przywitania alumnów, kolistów i zaproszonych gości. Jeszcze więcej emocji dostarczył nam koncert – Projekt Kantorek, który porwał nas do zabawy aż do białego rana. Wszystko to doskonale wprowadziło nas w ,,X Spotkanie Pokoleń SKNZ’’. Dodatkową niespodzianką był pokaz mody w stylu SKNZ oraz niesamowity występ zespołu stworzonego przez członków koła.

Gra Miejska była ostatnią, aczkolwiek nie mniej ważną częścią obchodów 25-lecia Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie. O godzinie 10:00 w holu Biblioteki Głównej AGH zebrało się 18 uczestników, którzy stworzyli drużyny i wyposażeni w pakiety startowe rozpoczęli zabawę. Finał gry miał miejsce w Rektoracie wraz z udziałem gościa specjalnego Pani Prorektor AGH ds. Studenckich prof. dr hab. Anny Siwik. Zadanie finałowe polegało na odpowiedzi na pytania z wiedzy ogólnej o AGH oraz przekonaniu naszego gościa, aby przekazał ostatni element układanki. Tak się oczywiście stało i zwieńczeniem Gry była mozaika ze zdjęć członków Koła na tle logo 25-lecia KN Zarządzanie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, którzy swoim wsparciem uświetnili obchody jubileuszu naszego Koła Naukowego oraz umożliwili nam realizację planów w ramach prowadzonego projektu, ponieważ oprócz święta, było to również dla nas dużym przedsięwzięciem logistycznym.

Informacje

OKRES REALIZACJI

2017

PROJEKT LIDER

Katarzyna Styk

TYP PROJEKTU

reprezentacyjny

LOGO

Project Gallery