Już za tydzień widzimy się w Krakowie na III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Koła Naukowe Kuźnią Talentów Zarządzania”!

Wydarzenie organizowane jest z okazji Jubileuszu 30lecia Naszego Koła, a imprezą współistniejącą jest 100lecie Katedry Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle.

To będą dni – pełne wrażeń!

W piątek wysłuchamy referatów przygotowanych przez studentów i doktorantów z różnych uczelni wyższych, którzy przedstawią referaty związane z tematyką zarządzania produkcją,  zarządzania marketingowego i strategicznego, zarządzaniem projektami i procesami oraz zrównoważonym rozwojem. Przed nami 13 wystąpień!

Sobota to dzień kulminacyjny. Wówczas odbędą się dwa panele dyskusyjne: pierwszy dotyczący restrukturyzacji w dobie zmieniających się uwarunkowań biznesowych, a drugi poświęcony roli aktywności studenckiej w przyszłej pracy zawodowej. Tego dnia wysłuchamy także 8 eksperckich referatów przygotowanych przez Absolwentów KEZP i SKNZ pracujących jako kadra menadzerska w różnych sektorach biznesu. Ostatni – wcale nie mniej ważny – punkt programu to Spotkanie Pokoleń, czyli uroczysty Bankiet.

My już nie możemy się doczekać, ależ będzie się działo!
📌Szczegóły wydarzenia na: https://sknz.agh.edu.pl/30lat-sknz/