Time Keepers 2.0 to projekt społeczny realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii.
🧑‍🏫 Olimpiada bazuje na platformie, która pomaga prowadzić autorskie projekty społeczne, przy zachowaniu zasad zarządzania projektami.
Dzięki temu po zrealizowaniu projektu uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami. 🏅
Ale od początku, jak to się zaczęło i skąd wzięła się nazwa ⁉️
Podczas burzy mózgu, na początku działań, zespół projektowy założył, że chce znaleźć i przedstawić sposoby oraz narzędzia przydatne do zarządzania czasem w życiu codziennym. ⌚ “Time Keepers” (“Strażnicy czasu”) okazało się więc celnym określeniem na działania zespołu, a ponieważ jest to druga edycja projektu, to mamy Time Keepers 2.0.
W tym roku Keepersi skupiają się na przedstawieniu narzędzi i aplikacji przydatnych w organizacji czasu. 📱 Oprócz tego zorganizowali również 3 szkolenia o tej tematyce, a kolejne już są planowane.
Ekipa działa dalej nie zwalniając tempa. Trzymamy mocno kciuki, za ten projekt i mamy nadzieje, że ich podpowiedzi pomogą Wam lepiej zorganizować swój czas, a dzięki temu znaleźć też chwilę na przyjemności pomiędzy pracą. 🤞
Jeśli Ty również chciałbyś, tak jak Keepersi przeżyć przygodę z Zarządzaniem Projektami i stworzyć swój własny projekt społeczny, dołącz do kolejnej edycji Zwolnionych z Teorii! 😍