Jak już pewnie wiecie SKNZ to w głównej mierze realizacja projektów, ale nieodzownie wiąże się z tym również ich prezentacja i promocja na różnego rodzaju wydarzeniach naukowych.
W dniach 22 – 24 października nasze Kolistki wzięły udział w obradach 25 Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego w Bartkowej.
To były 3 dni pełne emocji i przeróżnych interesujących prezentacji, dotykających niemal każdej dziedziny działalności AGH. 111 wystąpień, 111 niepowtarzalnych tematów. Aż chce się tam wrócić!
Nasze Koło reprezentowały trzy Kolistki: Sylwia Rusnak, Anna Konefał i Olga Świniarska, oczywiście pod czujnym okiem Pani opiekun mgr inż. Katarzyny Styk. Dziewczyny przedstawiły 4 prezentacje o projektach grantowych.
Nasze projekty grantowe w roku akademickim 2020/21:
• Smart Mine 1.0 – budowa makiety kopalni odkrywkowej do optymalizacji przepływu i procesu – we współpracy z KN Skalnik ;
• Wielopoziomowe podejście edukacyjne do tematu zrównoważonego rozwoju – VI edycja Konferencji Odpowiedzialnego Biznesu, warsztaty „Lokalna Edukacja – Gospodarka o Obiegu Zamkniętym”, badania jakościowe przedsiębiorstw w aspekcie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu;
• AGH Lean Line 3.0;
• Innowacyjne podejście do budowania kompetencji przyszłych pokoleń z zakresie projektowania, optymalizacji i robotyzacji procesów przemysłowych – IV edycja „oLEANpiady”, II edycja „LEANathonu”, badanie jakościowe oraz konstrukcja stanowiska laboratoryjnego.
Bardzo gratulujemy naszym reprezentantkom świetnych prezentacji i czekamy na kolejne okazje promowania SKNZ wśród społeczności akademickiej i nie tylko. Oby tak dalej! 👏