Trwają zapisy do 15 – jubileuszowej edycji Global Management Challenge Poland. GMC to największa w Polsce, jak i na świecie, symulacja biznesowa odbywająca się równolegle w ponad 30 krajach w formie konkursu on-line.
Drużyny podczas rozgrywki występując w roli menedżerów zarządzających. W każdym cyklu decyzyjnym podejmują ponad 70 kluczowych dla ich firmy decyzji dążąc do osiągnięcia jak najwyższego wyniku inwestycyjnego (który jest głównym kryterium oceny w rywalizacji). 
Podejmowane w konkursie decyzje dotyczą wszystkich obszarów działalności firmy w związku z czym pozwalają nie tylko na rozwój umiejętności analitycznych, ale również stwarzają okazję aby poszerzyć wiedzę na tematy związane z finansami, zarządzaniem produkcją, sprzedażą, logistyką, zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
– utworzyć zespół (3-5 osób) – istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
– wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/ 
– po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl 
Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 20 października 2014.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.gmcpoland.pl
Pytania śmiało możecie kierować do naszego kolisty Piotrka Nowakowskiego.