Kto był na ostatnim spotkaniu i śledzi nasze social media, ten wie, że są to nazwy projektów realizowanych przez nasze kolistów w ramach Grantu Rektora 2020.

Czym jest „oLEANpiada”?
To interdyscyplinarne zawody o tematyce Lean Management skierowane do uczniów szkół średnich. Konkurs składa się z quizu sprawdzającego wiedzę teoretyczną i symulacji procesów produkcyjnych, weryfikujących umiejętność zastosowania teorii w praktyce. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Do tej pory udało nam się zrealizować III edycje wydarzenia w których udział wzięły szkoły min. z województwa Małopolskiego, Śląskiego i Podkarpackiego.

Czym jest „LEANathon”?
Jest to 24h konkurs na zasadach Hackatonu, skierowany do studentów uczelni wyższych, wykazujących zainteresowanie inżynierią produkcji i optymalizacją procesów. Już 26-27. listopada odbędzie się I edycja wydarzenia, podczas której uczestnicy zmierzą się z problemem produkcyjnym przygotowanym przez jednego z liderów branży produkcyjnej.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na ten temat przygotowaliśmy krótki materiał,  który przybliży wam założenia projektów. https://youtu.be/tvyTYLlbZjk